ردکردن این

آموزش مراقبت از پوست دور چشم

آموزش مراقبت از پوست دور چشم در اصفهان

مراقبت از پوست دور چشم به عنوان یکی از ناحیه‌های حساس و ظریف صورت شناخته می شود که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت خواهد داشت. این منطقه اغلب با مشکلات مربوط به چین و چروک‌های عمیق، تیرگی، تورم و گودی همراه است. بنابراین، آموزش در خصوص مراقبت و بهداشت صحیح پوست، دور چشم از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوره آموزش مراقبت از پوست دور چشم در اصفهان دوره ای است که هنرجویان در آن با روش های مختلف آموزشی با آسیب های احتمالی در این ناحیه آشنا شده و تکنیک های لازم برای رفع آنها را آموزش می بینند. این مقاله به بررسی دوره‌ای آموزشی در زمینه مراقبت از پوست دور چشم می‌پردازد که در این دوره شما راهنمایی‌ های لازم را برای حفظ و بهبود وضعیت پوست دور این ناحیه ارائه می‌دهد.

آکادمی میرتوس از مجموعه های فعال در آموزش دوره های مختلف مراقبت های پوستی در اصفهان می باشد. در صورت تمایل به شرکت در دوره های ارائه شده توسط این مجموعه آموزشی مانند دوره آموزش پاکسازی پوست در اصفهان، می توانید از طریق تماس با شماره های درج شده با همکاران ما تماس برقرار نمایید. توجه داشته باشید که تمامی دوره های آموزشی در این آکادمی میرتوس، همراه با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای می باشد.

آموزش مراقبت از پوست دور چشم در اصفهان2

محتوای آموزشی دوره مراقبت از پوست دور چشم

این دوره آموزشی شامل بخش های مختلفی است که پس از طی کردن آن، هنرجو قادر خواهد بود، مشکلات پوستی در قسمت های مربوطه را تشخیص داده و برای رفع آن از روش های مختلف استفاده نماید. سرفصل های آموزشی قابل ارائه در دوره آموزش مراقبت از پوست دور چشم در اصفهان شامل موارد زیر می شود:

معرفی پوست دور چشم

در این بخش هنرجو با ساختار پوست در این ناحیه آشنا شده و از این طریق می تواند درک صحیح تری از تغذیه سلول های پوستی در این بخش داشته باشد. ضمن این که به مطالعه عوامل آسیب زا برای سلامت پوست در نواحی دور چشم خواهد پرداخت. مواردی مانند چین و چروک، سیاهی، گودی و پف، از شایع ترین نمونه آسیب هایی است که در این ناحیه وجود دارند.

هنرجو پس از آشنایی کامل با ساختار پوست دور چشم و آسیب های رایج در آن می تواند به خوبی روش مورد نیاز برای رفع آنها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهد. بنابراین سرفصل های مهم در این بخش عبارتند از:

 • ساختار و ویژگی های منحصر به فرد در پوست دور چشم
 • عواملی که موجب آسیب رسانی به پوست دور چشم می شوند
محتوای آموزشی دوره مراقبت از پوست دور چشم

تشخیص مشکلات پوست دور چشم

در این بخش، با انواع آسیب ها در این بخش آشنا خواهید شد. این که یک آسیب، در اثر چه عواملی بروز پیدا کرده و کدام روش درمانی برای آن مناسب تر است، محتوایی است که هنرجو در این بخش با آن آشنا خواهد شد. ارائه راهکار و تجویز روتین های مورد نیاز برای حفظ سلامت پوست دور چشم موضوعی است که بسته به سن، شرایط محیطی و نوع پوست در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

شرایط آب و هوایی محل زندگی افراد بر روی عملکرد پوست و سلامت آن موثر خواهد بود. باید توجه داشت که محصولات موجود در بازار برای حفظ سلامت پوست دور چشم، از جمله کرم های دور چشم و … می بایست با توجه به محل و شرایط زندگی افراد تجویز شوند. بنابراین سرفصل های دوره در این بخش عبارتند از:

 • آشنایی با انواع چین و چروک
 • تیرگی پوست و لکه های پوستی در این ناحیه
 • تورم و یا گودی چشم

راهکارهای پیشگیری از آسیب های پوست دور چشم

در این قسمت، هنرجو با راهکارهایی آشنا می شود که می تواند از بروز آسیب های پوستی در نواحی دور چشم جلوگیری کند. انواع محصولات مراقبتی مانند مرطوب کننده ها و …، تغذیه و رژیم غذایی مناسب، استفاده از مواد آرایشی برای دور چشم و روش های مصرف آنها، همچنین پاکسازی آرایش و تمیز کردن پوست دور چشم، مواردی هستند که در این بخش با آن آشنا خواهید شد.

توجه داشته باشید که می توان از این موارد برای مراقبت های لازم پس از پاکسازی پوست دور چشم نیز استفاده نمود، اما این دو مسئله عینا مشابه یکدیگر نیستند. بنابراین سرفصل های این بخش شامل موارد زیر خواهند بود:

 • انواع محصولات مراقبتی و تناسب هر کدام از آنها با هر پوست
 • رژیم غذایی مناسب برای هر فرد
 • روش های مورد استفاده در پاکسازی پوست دور چشم
آموزش تکنیک های بهبود وضعیت پوست دور چشم

تکنیک های بهبود وضعیت پوست دور چشم

پس از تشخیص نوع آسیب پیش آمده، هنرجو با روش هایی که برای رفع آن استفاده می شوند، آشنا خواهد شد. به عنوان مثال برخی از انواع چین و چروک با یک ماساژ روزانه رفع شده و نیازی به استفاده از مواد بهداشتی و دارویی نخواهد بود و یا برای بعضی از آسیب ها نیاز به استفاده از مکمل های غذایی می باشد. هنرجو در این دوره با میزان آسیب و روش های مورد استفاده در رفع آنها آشنا می شود.

بکارگیری این تکنیک ها برای افراد مختلف، نیاز به کسب تجربه خواهد داشت. روش های مورد نیاز و کاربردی برای افراد مختلف، با توجه به سن آنها متفاوت خواهد بود. بنابراین سرفصل های اصلی در این بخش از دوره شامل این موارد می شوند:

 • انواع ماساژ و تمرینات تقویت کننده
 • استفاده از مواد بهداشتی و دارویی مانند انواع کرم و سرم
 • روش های کاهش تیرگی و لکه های پوستی
 • تکنیک های کاهش تورم و یا گودی پوست دور چشم
 • روش های پاکسازی پوست دور چشم
 • مراقبت های مورد نیاز برای دوره پس از پاکسازی

طرح سوال و پشتیبانی

بخشی اصلی این دوره آموزشی و تفاوت اصلی آن با دیگر دوره های ارائه شده در این زمینه، پشتیبانی فوق العاده برای رفع اشکال و ارائه تمرینات روزانه، همچنین بررسی میزان صحت عملکرد در هنرجو می باشد. دانش تئوری در کنار آموزش های عملی و همراه بودن آن با تمرینات روزانه، به هنرجو این امکان را خواهد داد که به صورت کامل با محتوای دوره آشنا شده و بتواند به شکل کامل از آن بهره مند شود.

دوره مراقبت از پوست دور چشم با مدرک فنی حرفه ای

دوره مراقبت از پوست دور چشم با مدرک فنی حرفه ای

یکی از مهمترین بخش های دوره که علاوه بر میزان مهارت به دست آمده، برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، ارائه گواهینامه و مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد. با استفاده از دوره آموزش مراقبت پوست دور چشم در اصفهان و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای، برای این مهارت، می توانید به سادگی کسب و کار خود را گسترش داده و یا این که در مراکز مربوطه مشغول به کار شوید.

گفتنی است، این مدرک در سطح بین المللی نیز معتبر بوده و افرادی که قصد مهاجرت و فعالیت در خارج از کشور در این زمینه دارند نیز می توانند از آن استفاده نمایند.

جمع بندی

آکادمی میرتوس، افتخار آموزش و خدمت رسانی به هنرجویان بسیاری را در سال های گذشته داشته است. این مجموعه با بهره گیری از دانش و تجربه اساتید زبده و کارآزموده، یکی از برترین مراکز آموزشی موفق در اصفهان بوده که دوره های آموزشی متعددی برای علاقمندان ارائه نموده.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های قابل عرضه در این مرکز و یا دریافت راهنمایی های مورد نیاز خود در انتخاب دوره، با همکاران ما در این وب سایت میرتوس تماس برقرار نمایید.

ثبت نام