ردکردن این

آموزش فیشیال صورت؛ جوان سازی صورت

آموزش فیشیال صورت؛ جوان سازی صورت

آموزش فیشیال صورت؛ جوان سازی صورت

یکی از روش های جدید که به طور ترکیبی و با استفاده از ابزارهای مختلفی برای جوانسازی پوست انجام می شود، فیشیال صورت است. فیشیال صورت از زمانی اهمیت پیدا کرد که متخصصین زیبایی، آرایشگران حرفه ای و حتی هنرمندان نیز تاکید بر پاکسازی صورت داشتند. اما چرا متخصصین پوست و آرایشگران تاکید دارند که عموم افراد جامعه اقدام به فیشیال صورت کنند. در ادامه مطلب می خواهیم شما را با فیشیال صورت و پاکسازی بیشتر آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

تشریح پاکسازی پوست

سلول های مرده یا لایه های شاخی از سنین 25 سالگی به بعد بر روی پوست انسان قرار می گیرند. این سلول ها وظیفه دارند که از پوست صورت و بدن در مقابل عوامل خطرساز بیماری ها محافظت کنند. بدن در حالت طبیعی، 30 روز یک بار سلول های جدید را جایگزین سلول های مرده می کند. در نتیجه باعث تجمع سلول های مرده بر روی بافت اولیه پوست می شوند و شادابی پوست کاهش پیدا می کند. اینجاست که به اهمیت فیشیال صورت پی می بریم. پاکسازی پوست یکی از رایج ترین روش های درمانی است که برای داشتن پوستی سالم و درخشان بسیار اهمیت دارد. در این روش به منظور افزایش کیفیت جنس پوست باید سلول های مرده را از میان چربی های اضافی پاک کرد تا سطح پوست برای آبرسانی و همچنین خونرسانی بهتر آماده شود.

در روش های قدیمی برای برداشتن این سلول های مرده و شادابی پوست از کیسه های آبی رنگ همراه با روشور استفاده می شد که نه تنها باعث جان بخشیدن به پوست صورت و بدن نمی شد بلکه با گذشت زمان، چین و چروک های پوستی بیشتر می شد و حتی بر روی پوست التهاباتی را هم ایجاد می کرد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی، جوانسازی صورت با استفاده از بهترین دستگاه ها انجام می شود. میکرونیدلینگ، هیدروفیشیال و میکرودرم ابریژن اینها جدیدترین روش های پاکسازی و زیبایی پوست هستند که در سراسر دنیا عرضه شدند.

پاک کردن آلودگی ها و چربی های اضافی

از بین بردن لایه های چربی یکی از موارد کاربردی است که در آموزش فیشیال به آن پرداخته می شود. میزان ترشح چربی در لایه ابتدایی پوست خشک تا چرب بسیار متفاوت است. چربی های موجود در سطح پوست از رشد میکروب ها جلوگیری می کند و پوست را مرطوب نگه می دارد. ولی تجمع بیش از حد چربی ها باعث بسته شدن منافذ پوستی و بروز جوش و آکنه در پوست می شود.

خونرسانی و آبرسانی بهتر پوست

ماساژ پوست به ویژه پوست صورت از دیگر مواردی است که در آموزش فیشیال صورت به آن اشاره می شود. این روش باعث می شود که به سلول های پوستی اکسیژن زیادی برسد و خونرسانی آن بهبود بخشد. کرم های آبرسان و لوسیون ها نیز برای آبرسانی پوست کاربرد دارند و موجب شادابی پوست می شوند.

انواع روش های پاکسازی پوست

وجود تکنیک های مختلف برای پاکسازی پوست از دیگر مباحثی است که در آموزش فیشیال پوست اهمیت زیادی دارد. مراجعه کنندگان آموزش فیشیال صورت در آکادمی میرتوس می تواند متخصصین پوست و یا افراد معمولی باشند. ما انواع آموزش پاکسازی پوست مانند آرایشگاهی، کلینیکی و خانگی را آموزش می دهیم. پس از پایان دوره و با تسلط کامل می توانید درخواست های مشتریان خود را انجام دهید.

آموزش پاکسازی صورت در خانه

وسایل زیادی برای فیشیال صورت در خانه نیاز نیست و به آسانی می توان آن را انجام داد و نسبت به دیگر روش های پاکسازی هزینه کمتری دارد. رسیدگی به پوست و موی خود در خانه باید براساس یک برنامه منظم و مداوم انجام شود تا پاکسازی ایده آلی را برای خود به ارمغان آورید. همچنین می توانید برای افزایش رطوبت پوست از دستگاه بخور خانگی نیز استفاده کنید.

آموزش فیشیال صورت در آرایشگاه

پاکسازی صورت در آرایشگاه ها نسبت به روش خانگی به مراتب بهتر است. به دلیل اینکه، آرایشگر از مهارت و تخصص کافی در این زمینه برخوردار است و از دستگاه ها و کرم های قوی تری استفاده می کند. در دوره آموزش فیشیال صورت در آکادمی میرتوس به مراجعه کنندگان محترم آموزش می دهیم که برای مشتریان خود از چه کرم ها و محصولات معتبری استفاده کنند و همچنین برای آبرسانی و خونرسانی بهتر پوست چه دستگاه هایی نیاز است که برای سالن زیبایی خود فراهم کنند.

آموزش فیشیال تخصصی در کلینیک

مدرن ترین تجهیزات پزشکی موجود در کلینیک های زیبایی باعث می شود که پاکسازی صورت به صورت کاملا تخصصی انجام شود. متخصصین برای از بین بردن لکه های پوستی و چین و چروک و در نهایت پاکسازی عمیق تر از دستگاه هایی مانند میکرونیدلینگ و میکرودرم بسیار استفاده می کنند. ما در آکادمی میرتوس دوره آموزش فیشیال تخصصی جهت کلینیک های زیبایی برگزار می کنیم.

وسایل مورد نیاز برای آموزش فیشیال صورت

در دوره آموزش پاکسازی صورت باید وسایل مرتبط با آن دوره تامین شود. پیش بند، حوله، کرم و ماسک خانگی از جمله وسایلی است که برای دوره آموزش فیشیال صورت در خانه مورد نیاز است. کسانی که در دوره آموزش فیشیال صورت در کلینیک و آرایشگاه شرکت کردند باید اسکراب پوست و مو، دستگاه میکرونیدلینگ، هیدروفیشیال و میکرودرم را همراه با موارد ذکر شده فراهم کنند. قابل توجه افرادی که در دوره های تخصصی پاکسازی صورت آکادمی میرتوس شرکت می کنند، نیازی نیست که وسایل کلینیکی را تامین کنند. ما قصد داریم که کار با دستگاه های میکرودرم و میکرونیدلینگ را به صورت عملی به شما آموزش دهیم تا پس از گذراندن دوره مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید.

آکادمی میرتوس یکی از معتبرترین مراکز آموزش فیشیال در اصفهان است. آکادمی مراقبت از پوست میرتوس با بهره گیری از دانش و تجربه بهترین اساتید حوزه بهداشت و زیبایی پوست و مو می تواند بهترین خدمات را در زمینه  آموزش مراقبت پوست، مو و ناخن به شما عزیزان ارائه دهد. با شرکت در دوره های فیشیال پوست و دیگر آموزش های مراقبت از پوست و اخذ مدرک فنی حرفه ای می توانید در این رشته، وارد بازار کار شوید. همشهریان عزیز می توانند برای شرکت در دوره های عنوان شده و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس برقرار نمایند.